Karel Santral Servisi

Karel Santral Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi

Karel Telefon santralları Uygun fiyat ve garantili santral satışı. karel santral kurulumu, karel santral bakımı, karel santral tamiri ve karel santral servis hizmeti.

Acil Destek Hizmeti

Arıza ihbarlarınızı hemen değerlendirip, teknik ekibimiz arafından geri dönüş sağlanarak acil müdahale ediyoruz.

Garantili Hizmet

Karel Santral tarafından verilen bütün hizmetler garanti kapsamındadır. Almış olduğunuz santral ve hizmetler kayıt altında tutularak takibi yapılır. Garantiden doğan haklarınız kaybolmaz.

Telefon santrali aldığınız firmanın karel santral servisi ve karel yetkili servis olmasına dikkat edin. Daha ucuza satın alınan ürünlerin garanti verme yetkisi olmayan firmalar tarafından satıldığını, satılan ürünle ilgili herhangi bir sorumluluklarının olmadığını unutmayınız.

Karel Santral Ürülerinde Uygun Fiyat

Karel telefon santralları ve çevrebirimlerinde uygun maliyet ile işletmenizin iletişim ihtiyaçlarına ucuza ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.

Karel Santral Montaj ve Kurulumu

Telefon santrallarınız santral özelliklerine uygun kurulum yönergelerinde belirtildiği şartlara göre garantili olarak yapılır. Telefon santralınızın montaj esnasında ihtiyaç olan , dağıtım kutusu gibi, tesisat kablolama ve çevrebirimleri kurulumu profosyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Santral Servis Hizmeti

Karel santral servis hizmeti yetkili personellerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.Yerinde ve uzaktan destek hizmeti vermekteyiz. Servis ihbarlarınızda servis kaydı açılır ve en kısa sürede dönüş sağlanarak iletişiminizin kesintiye uğramadan çözüm üretilir.

Karel Santral Programlama Kodları

Karel MS26, Ms38, Ms48 , MS128 ve MS224 telefon santral programlama kodları sistem yetkilisi 11 veya 111 olan operatör telefonundan yapılır. Dış hat açma kapama abonelere yetki verme gibi bazı özellikler operatör telefonundan girilen kodlarla yapılır.

Programlamaya giriş kodu 877777 dir

Abone yetki verme : 887 + Abone Numarası + Yetki (0 – Sadece dahili, 1- şehiriçi, 2- Şehirler arası, 3- Milletler arası)

Dışhat Servisise Açma : 89 + Dışhat no + 1111