Karel Santral Servisi

Karel Servis

Karel Telefon Santralleri Yetkili Servisi ve Karel Santral Bayi

Karel Telefon santralleri bakım onarım ve servis hizmetleri
Telefon santralleri , telefon makinaları, faks cihazları, güvenlik ve kamera sistemleri,Telefon santral çevrebirimleri, operatör telefonları, robot sesli yanıt sistemi satışı ve kurulumu.
KAREL SANTRAL SERVİSİ

Hilal İletişim Sistemleri
Tel :0216 392 34 34

Faks :0216 494 0390
Gsm :0555 668 6605

Telefon santralleri  ve çevrebirimleri satışı,
Telefon santrallerinin garantili kurulumu ve programlanması.
Telefon santraleri arıza tesbiti ve bakımı

 • SERVİS HİZMETLERİ
  Servis talebinde bulunduğunuz da yetkili servis personelimiz tarafından arızanın tesbiti yapılmaya çalışılır, arıza uzaktan programlama ile giderilebilecek bir problem ise uzaktan programlama ve ya sizi yönlendirmesi ile sıkıntının giderilmesine çalışılır.
  Arızanın yerinde müdahalesi gerekiyor ise servis programına alınarak en kısa sürede müdahale edilerek tekrar aynı arızanın nüksetmemesi için arızanın ilk önce kaynağı tesbit edilir, gerekli parça ve konsinye kart desteği ile sistem kesintiye uğramadan çalışması sağlanarak arıza giderilir.
 • KONSİNYE KART DESTEĞİ
  Telefon santralinde kart veya parça değişimlerinde sisteminize geçici kart takılarak arızalı parçanın veya kartın değişimi yapılır.Arızalı kart KAREL merkeze gönderilerek tamiri yapılır ve tekrar santralinize takılır. Bu şekilde sisteminiz kesintiye uğramadan çalışmaya devam eder.
 • MONTAJ ve KURULUM
  İşletmenize uygun kapasite ve özelliklerde almış olduğunuz telefon santrali garantili bir şekilde montajı ve kurulumu yapılır.Karel Montaj ve Kurulum prosüdürlerine uygun montajı yapılır.
  Telefon santralini başka bir yerden temin etmiş olsanız veya yer değişimlerinde kurulum talaep edebilirsiniz.