Kadıköy Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Karel Servis

Kadıköy Karel Telefon Santralleri Yetkili Servisi ve Yetkili Satıcı olarak yetkili kadıköy’ün tüm bölgelerinde santral satış, servis ve bakım hizmet, yapısal kablolama, network , güvenlik kamera sistemleri, call center ve sanal santral  sistemleri için profesyonel ve akılcı çözümler üretmekteyiz.

Kadıköy Karel Servisi

Kadıköy Karel Yetkili Servisi

Kadıköy Karel Servisinden alacağınız servis hizmeti, karel santral ve yedek parçalar orijinal ürünler olmakla birlikte garantilidir.Servis hizmetleri yetkili teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmaması adına kadıköy bölgesinde Karel santral servisi hizmetleri ve ürün tedarik ihtiyaçlarınızda kadıköy Karel Yetkili servisi’ni tercih etmeniz sizin çıkarınıza olacaktır.

Kadıköy Karel Santral Kurulumu

Karel telefon santralinin kurulumu yapılmadan önce bazı hususlara dikkat edilmelidir. Kadıköy karel santral servisinin yapmış olduğu kurulumlar santralinizin daha uzun problemsiz çalışmasını sağlar.Telefon santralinizin maksimum ömür ile çalışması için kurulum yönergelerine uygun olarak montajının yapılması gerekmektedir. Montaj yernin seçimi, ortam sıcaklığı ve nem, tesisatın uygunluğu, manyetik alan ve vibrasyondan uzak oluşu , doğru sistem programlama gibi birçok kriter santral çalışmasını etkiler. Bu kriterler göz önünde bulundurulularak montaj ve kurulumun uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Kadıköy karel servisi olarak yapmış olduğumuz kurulumlarda standartlara uygun kurulum ve ihtiyacınıza göre santral programlarını yapmaktayız. Sonraki süreçler için montaj ve programlama şablonu çıkarılır, elektrik kesintilerine karşı önlem alınır, gerekli eğitim ve bilgilendirmeler yapılır.

Karel analog ve ip telefon santrallarının verimli kullanılabilmesi için kurulumun ve programın doğru yapılması gerekmektedir. Bunun için uzman ekip tarafından yapılması önem arz etmektedir. Karel Kadıköy Servisi olarak satışını ve montajını yaptığımız ürünler yetkili servis personelimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Kadıköy Karel PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme modülüdür. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda değişimi veya tamiri yapılır. Kadıköy Karel Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadır

Kadıköy Karel Santral Servisi

Telefon santralleri kurum ve işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını karşılayan en önemli kalemlerden biridir. İletişim kesintiye uğraması işletmeleri dolaylı ve direkt olarak zarar uğratacağı gibi müşteri memnuniyeti açısından da iyi bir intiba bırakmaz. Bunun için almış olduğunuz santralle beraber hizmette satın almış olursunuz. Uzun vadede çözüm ortağı olabileceğiniz Yetkili Servisi seçmeniz önemlidir. Karel Kadıköy Servisi olarak yetkili ve yetişmiş servis personelimizle işletmeler için profosyonel hizmet sunmaktayız. Garantili hizmet ve orjinal ürün desteği ile Kadıköy Karel Servisini tercih etmeniz sizi kazançlı çıkaracaktır.

Karel Telefon Santralleri  Karel Ms26 Santral, Karel Ms26s Santral, Karel Ms26c Santral, Karel Ms38 Santral, Karel Ms38s Santral, Karel Ms38c Santral, Karel Ms48 Santral, Karel Ms48s Santral, Karel Ms48c Santral, Karel Ms48ip Santral, Karel Ms128 Santral, Karel Ms128s Santral, Karel Ds200s Santral, Karel DS200 Santral, Kurulumu, Montajı, Bakımı, Arızası, Tamiri için Karel Kadıköy Servisi ne başvurabilirsiniz.

Karel Kadıköy Servisini Ayrıcalıklı kılan Hizmetler

Garantili Kurumsal Hizmet
Orjinal ürün garantisi
Standartlara uygun montaj ve kurulum
2 yıl Karel ürün garantisi
6 Ay tamir bakım garantisi
3 ay servis garantisi
Uzaktan servis ve programlama
Alanında uzman teknik personeli

 • HİZMETLERİMİZi:
  Telefon santrali altyapı hizmetleri,
  Telefon santrali kurulumu
  Telefon santrali ve seli yanıt sistemi kurulumu
  çağrı merkezi altyapı çalışması ve kurulumu
  ip sistemler ve voip sistemler
  ip santral kurulumu
  ip telefon kurulumları
  voip sistemler şubeler arası iletişim sistemlerinin kurulumu
  demonte monte işlemleri
  Telefon bekletme müziği ve anons kayıtları
  Arıza tesbiti ve giderilmesi
  konsine kart temini ve santralin kesintisiz iletişiminin sağlanması
  bilgisayar destekli uzaktan destek hizmetleri
  uygun telefon ve telsiz sistemleri.