Göztepe Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Göztepe Karel Yetkili servisi Hilal iletişim sistemleri olarak Karel ip ve analog telefon santralleri uygun fiyatlı ve garantili satış ve satış sonrası kurulum ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Göztepe bölgesi ve çevresi karel santral ve çevrebirimleri , iletişim sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, ip santral ip telefon sistemleri, network ağ kurulumu, yapısal kablolama ve altyapı hizmetleri gibi işlemlerinizi uzman personelimizle kurumsal çözüm üretmekteyiz.

Göztepe Karel Santral Servisi
Karel Telefon Santralleri Yetkili Satıcı ve Yetkli servisi | Hilal İletişim sistemleri

Tel : 0216 392 34 34 — GSM : 0541 392 34 34


Göztepe Karel Santral Kurulumu Telefon santralleri işletmeler için iletişim tarafında azami önem arz eden yapılar sistemlerdir. Arıza yapması durumunda iletişimi aksaklıkları meydana geleceğinden işlerin yavaşlamasına iş kaybına veya aksamasına sebebiyet vermektedir.Bunun için arızalanması ve kopukluğun olması istenen bir durum değildir.Telefon Santrallerinin uzun ömürlü ve problemsiz kullanımı için ilk kurulum ve altyapı kablolama önemlidir.Santral kurulumu kurulum yönergelerine uygun ehil kişiler tarafından yapılmalıdır.Telefon santral kurulumlarınız Göztepe Karel Santral Servisi olarak kendisini yetiştirmiş yetkili ve konusunda uzman personellerimiz tarafın dan yapılmaktadır.

Göztepe Karel Santral Tamiri

Göztepe’de Karel santral tamiri için firmamızadan destek taleplerinizde uzman personelimiz tarafından yerinde kontroller yapılarak arızalı ürün tesbiti yapılır. Arızalı ürün alınarak tamir için karel merkeze gönderilir, gönderilen ürün fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılır, müşteri kabul etmesi durumunda bakım onarımı yapılarak santral veya santral kartı yerine takılır.Yapılan bu işlemler yetkili servis olmanın verdiği sorumlulukla garantili olarak yapılmaktadır.Bakım onarımı yapılan ürün 6 ay boyunca karel bakım onarım garantisi kapsamındadır.Bizden almış olduğunuz santral bakım hizmet olarak da 3 ay boyunca aynı arıza garantisi kapsamındadır.

Karel Santral Yedek Parça Çevrebirimleri.

Karel Göztepe Servisimizden almış olduğunuz ürün ve hizmetler orjinal ürün olmakla beraber garanti kapsamındadır.Garantili ve orjinal ürün kullanmak işletmeniz ve sizin çıkarınıza olacaktır.

Göztepe İp Santral Kurulumu ip santral ve ip santral sistemleri , ip dect sistemler, ip telefon makinaları kurulumu ve servis hizmeti Göztepe Karel Santral servisi olarak yapmaktayız.İp santral ve ip iletişim çözümleri yapı ve işletim bakımından analog santrallerden farklıdır kurulum ve bakımı uzman kişiler tarafından yapılması santralin verimli çalışması bakımından önem arz etmektedir.ip santral sisteminizin % 100 verimli ve problem çıkardan çalışması için Göztepe karel servsi olarak bizi tercih edebilirsiniz.