Erenköy Karel Santral Servisi

Karel Servis
Erenköy Karel Servisi

Erenköy Karel Servisi olarak kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri, santral seslendirme,yapısal kablolama gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz.

Erenköy Karel Yetkili Servisi

Erenköy Karel Santralları Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi

Hilal İletişim Sistemleri

Tel: 0216 392 34 34

GSM : 0541 392 34 34

GSM . 0555 668 6605


Erenköy Karel Santral Servis Hizmetleri

Erenköy de hizmet veren karel santral servisi olarak alanında profosyonel hizmet ve garantili servis hizmeti vermekteyiz. Santral ve çevrebirimlerinin arıza ve bakıma ihtiyaç olduğu durumlarda uzman ekibimizle en kısa sürede yerinde müdahale ile problemlerinizi çözüme kavuşturmaktayız. Genelde telefon santral arızaları , donanımsal arızalar , programsal arızalar ve çevresel faktörlerden kaynaklanan arızalar olmak üzere üç ana başlık altında toplanır. Bunlar ;

Donanımsal arızalar ; santralı oluşturan besleme kartı, anakart ve EXT kartlarda meydana gelen arızlardır. Santral hiç çalışmaz, çevir sesi olmaz, ring olmaz veya aniden kapanır görüşmeleri düşürür.

Bu gibi arızalarda yetkili servis personelinin müdahalesini gerektirir. Arızalı kart veya donanımın değişmesi ve tamir yoluna gidilerek problemin giderilmesi sağlanır.

Programsal arızalar, genelde santralın doğru çalışmaması ile ilgili arızalardır. Telefondan arama yapamama, GSM araması yapamama , dahili abone arandığında çalmaması veya başka abonelerin çalması, sesli yanıt sistemi devre dışı kalması gibi. Bu arazalar yetkili servis personelinin uzaktan desteği veya uzaktan müdahale ile igiderilebilecek arızalardır. Yerinde müdahaleye gerek kalmaz.

Çevresel faktörlerden kaynaklanan arızalar, bu gibi arızalar telefon hatlarının gelmemesi , kablo tesisatından kaynaklanan parazitler ve elektriksel arızalardır. Bu gibi durumlarda ön kontroller yapılarak arızanın neyden kaynaklandığı tesbit edilmeye çalışılır. Tesbiti yapıldıktan sonra yönlendirme , tavsiye ve yerinde müdahale ile probleminizin giderilmesi sağlanır.
Bu işlemler çerçevesinde yapılan bütün hizmetler Erenköy Karel Santral Servisi garantisi ile yapılmaktadır.

Erenköy Santral Kurulumu ve Santral Montajı

Telefon santralı kurulumu uzmanlık gerektiren bir iştir. İleride problem yaşamamanız ve santralınızı daha verimli kullanmanız adına kurulumun uzman ve yetkili kişilerce yapılması önem arz etmektedir. Santralın kurulumun yapılacağı yer seçimi , doğru elektrik bağlantısı, uygun kablolama ve altyapı gibi dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Erenköy karel servisi olarak telefon santralınızın kurulum ve montajı standartlara ve kurulum yönergelerine uygun olarak yapılmaktadır.

Santral Bakım Onarım Hizmeti

Telefon santralının tamir ve onarımı işlemleri Karel tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Arıza tesbiti yapılan parça veya kart tamir için alınır. Bu zaman zarfında iletişminiz kesintiye uğramaması için yerine konsinye veya yedek kart takılır. Kontrolleri yapılan malzeme tamir bedeli müşteri ile paylaşılarak tamir ve onarım için onay alınır. Bu vesile ile sürpriz fiyat la karşılaşmazsınız. Tamir ve bakımı yapılan malzeme tekrar yerine takılıp gerekli ayarlar yapılarak iş teslim edilir. Yapılan bu işlem sonrasında 6 ay bakım onarım garantisi verilir ve sonraki süreçlerde aydı arızanın tekrarlaması durumunda Erenköy Karel Servisi tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Karel PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme modülüdür. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda değişimi veya tamiri yapılır.Erenköy Karel Santral Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadır