Maltepe Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Karel Servis
MALTEPE Karel Servisi

Maltepe Karel Santral Servisi, Maltepe ve çevresinde karel telefon santralleri satış servis ve bakım onarım hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlı karel telefon santrallerinin satışı, montajı ve bakımını uzman personeller tarafından garantili olarak yapmaktadır.

Unutulmamalıdır ki telefon santralı işletmeler için iletişimin can damarını oluşturmaktadır. İletişim de kopma yaşamamak için yapılacak işlemlerin garantili ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sizin ve işletmenizin çıkarına olacaktır. Maltepe karel santral servisi olarak telefon santrali ve çevrebirimleri kurulumu, network altayapı hizmetleri, kablolama , kamera ve güvenlik sistemleri gibi alanlarda kurum kuruluş ve işletmelere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız.

Maltepe Karel Servisi

Hilal İletişim Sistemleri

Tel : 0216 392 34 34

GSM: 0541 392 34 34

WhatsApp: 0555 668 6605


Maltepe IP Santral Kurulumu

Ip telefon santralları analog telefon santrallerinden yapı ve işleyiş olarak farklıdır. Ip santrallar ses görüntü ve veri trafiğini tek network üzerinde toplayan iletişim sistemleridir. Esnek yapı, avantajlı donanım ve sistem özellikleri, tümleşik iletişim uygulamaları, kurulum yönetim ve bakım kolaylığı, iletişim güvenliği, uzak ofis uygulamaları, dect ve mobilite, ivr ses kayıt, çoklu yapı Karel ip santrallerin özelliklerinden bir kaçıdır. Ip santral kurulumu bilgisayar ve network bilgisi gerektirir. Ip santral avantajlarından faydalanmak ve doğru kurulum için uzman teknik servis personeli tarafından yapılması gerekmektedir. Maltepe Santral Servisi olarak karel IP santral kurulum ve montajını Karel tarafından eğitim seminerlerine katılmış uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Maltepe de karel ip santral kurulumunu konusunda uzman kişilere yaptırman için Maltepe Karel Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Karel Santral Bakımı

Karel telefon santrallarını uzun yıllar problemsiz ve en verimli şekilde kullanmak için sürekli bakımının yapılması gerekmektedir. Kablolamada oksidasyon, kullanılan malzemeler de deformasyon ve çevresel faktörlerden dolayı arıza yapma olasılığı artar bunun önüne geçmek, iletişiminizde süreklilik için periodik bakım yaptırmanız faydanıza olacaktır. Maltepe karel servisi tüm karel santral modellerinin peridik bakımı garantili olarak yapmaktadır.

Maltepe Karel Santral Kurulumu

Karel telefon santralları Ms26, Ms38, Ms48, Ms128, DS200, İPG100 ve İPG500 telefon santrallarının kurulumu yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususların ihmal edilmesi ileride iletişim problemleri yaşamanıza sebep olabilir. Bunun için uzman kişiler tarafından Santral kurulumunun yapılması önem arz etmektedir.

Karel santral kurulumu yapılmadan önce yer tesbiti ve projelendirme yapılmalı. Santralın kurulacağı yer tozdan ve nemden uzak olmalı, Santral vibrasyona maruz kalmamalı. Elektrik voltajı ölçülmeli toprak hattı olmalı , gerekiyorsa akü bağlanmalıdır. Sıcaktan ve direk güneş ışığından uzak olmalı.

Kablolama ve tesisatın uygun yapılması gerekmektedir. Gerekli durumlarda dağıtım kutusu konulmalı ve kablo kodlaması doğru yapılmalıdır. Maltepe de santral kurulumu nu uzman kişilere yaptırmak için Maltepe Karel Santral Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Karel Santral Tamiri

Karel telefon santralınızın tamirini garantili olarak yapmaktayız. Karel santral ve çevrebirimleri tamiri karel tarafından yapılmaktadır. Arızalı ürün tamir için alınması gerekiyorsa yerine konsinye ürün takılır ve parça tamir için sökülüp alınır. Ön kontroller yapıldıktan sonra fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılır. Müşteri onayı alındıktan sonra tamiri yaptırılarak yerine takılıp servis kapatılır. Bu süreç sonrasında tamiri yapılan ürün garanti kapsamındadır. Daha sonraki süreçlerde aynı arızayı tekrar etmesi durumunda Maltepe Karel Servisi olarak 6 ay süresince ücretsiz olarak yapılır.

Karel PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 Adaptör karel MS26 ve MS38 Santrallarda kullanılan Besleme modülüdür. Santral zil çalmaması , parazit yapması ve çalışmaması durumunda PS02 arızası olduğu düşünülür. Maltepe karel santral servisi Karel PS02 Santral Adaptörü Tamiri ve değişimini Yapmaktadır. Bozulan Santral Adaptörünüz Tamir Ederek İlk Günki Performansında Teslim Edilir. Siz Değerli Müşterileriler Ekonomik Fiyata çözüm üretilir.