Dudullu Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Dudullu Karel Santral Servisi

Dudullu Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi

Hilal İletişim Sistemleri

Tel : 0216 392 34 34

GSM: 0216 392 34 34

GSM: 0555 668 66 05


Dudullu Karel Servisi olarak Dudullu ve sanayi bölgesine kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz.

Karel Dudullu Santral Servis Hizmeleri

Telefon santrallerinizin servis ve bakım hizmetleri sürekli kendini yetiştiren gelişime açık çözüm odaklı çalışan profosyonel teknik servis personellerimiz tarafından yapılmaktadır.Teknik servis ekibimiz sürekli karel tarafından yapılan eğitimlere düzenli olarak katılarak gerekli eğitimi ve sertifikasını almış personellerden oluşmaktadır.Yetişmiş ve yetkilendirilmiş personellerimizle Dudullu Karel Santral Servisi Hizmeti vermekteyiz.
Arıza durumunda servis hizmeti taleplerinizde en kısa sürede müdahale edilir.Yerinde müdahalelerde arızanın santral ve çevrebirimlerinden kaynaklndığı durumlarda konsinye kart ve ikame santralle iletişiminiz kesintiye uğramadan çözüm üretilir.Arızalı santral veya kart tamir için alınır.Tamiri yapılan ürün 6 ay verilen hizmet ise 3 ay garanti kapsamındadır.
Santralinizin arızasının programsal olması durumunda uzaktan yönergelerle veya müdahale ile çözülür. Uzaktan müdahale bağlantı ve yönergelerle probleminizin çözümünde herhangi bir ücret talep edilmez.

Karel Servis

Dudullu Karel Santral Montaj ve Kurulumu

Telefon santralinin kurulum ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Montaj ve kurulum kılavuzunda belirtilen yönergelere göre uygun bir şekilde yetkili kişilerce yapılmalıdır.Yetkisi olmayan kişilerce yapılan montaj ve kurulumlar santrali garanti kapsamı dışında bırakabileceği gibi ileride de sürekli problem çıkarmasına sebep olabilir.Montaj yapılmadan önce uygun yer ve kablolama yapılması gerekmektedir.Direk güneş ışığına ve ısıya maruz kalacak yerde olmamalıdır.Nemden ve sudan uzak olmalıdır. Vibrasyon olmamalı tozdan uzak olmalı.Bağlı olacağı şebeke gerilimi standartlarda olmalı , toprak bağlantısı kontrol edilmeli yoksa toprak bağlantısı yapılmalıdır. Elektrik kesintilerinde çalışması için gerekiyorsa akü bağlanmalı. Dudullu Karel Servisi olarak Karel Santrallerinin montaj ve kurulumu uzman personellerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Dudullu Servisi Olarak Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz

Dudullu Karel
 • Uygun fiyat garantili yedek parça ve hizmet.
 • İhitiyaca göre Karel telefon santrali ve çevrebirimleri.
 • Telefon santrali, kamera sistemleri ve network altyapı kurulumu.
 • Yapısal kablolama, Patch Panel ve kabin kurulumu.
 • Karel ip santral ve ip telefon kurulumu
 • Mobil ve dect santral sistemleri
 • Uzak ofis ve dağınık yapı iletişim çözümleri
 • Profosyonel seslendirme ve IVR çözümleri
 • Çağrı merkezi kurulumu
 • CCTV ip ve analog güvenlik kamera sistemleri
 • Akıllı bina sistemleri
 • Bina haberleşme ve interkom sistemleri

Dudullu İp Santral Kurulumu

Dudullu karel santral servisi olarak işletmenizin veya kurumunuzun ihtiyacına göre ip santral ve ip telefon kurulumu yapmaktayız.Şubeler arası ücretsiz görüşme, iletişim sisteminin tek noktadan yönetilmesi voip gateway kurulumu gibi ihtiyaçlarınız profosyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Sorunsuz ve iletişimde kurumsal çözüm için Dudullu karel santral servisi olarak bizi terch etmeniz sizin faydanıza olacaktır.