Bostancı Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Karel Servis

Bostancı Karel Servisi olarak telefon santrali ve iletişim sistemlerinde kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip telefon santralleri ve analog telefon santrali satışı ve kurulumu ile iletişim ihtiyaçlarınıza çözüm olmaktayız. İşletme kurum ve kuruluşlara yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz.

Bostancı Karel Santral Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi

Hilal İletişim Sistemleri

Tel : 0216 392 34 34

GSM: 0541 392 34 34

WhatsApp : 0555 668 66 05


Bostancı karel Santral Kurulumu

Telefon santrali kurulumu yapılmadan önce kurulum yönergelerine uyulmalı uygun kablolama ve altyapı çalışması yapılmalıdır.İhtiyaç olması durumunda dağıtım kutusu ve kanal kullanılmasında fayda vardır.İleride doğabilecek iletişim sorunlarına karşı kablolama ve dağıtım kutusu gözardı edilememelidir. Telefon santrali kurulumu mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. Telefon santralinizin garanti kapsamı dışında kalmaması ve santral özelliklerinin eksiksiz olarak kullanılması açısından size fayda sağlayacaktır.Bostancı karel santral olarak kurulumunu ve montajını yaptığımız karel MS26 Santral, Karel Ms38 Santral , MS48 Santral, Karel MS128 Santral, Karel MS224 Santral, Karel DS200 Santral , ipg500 ip santral,ipg1000 ip santral garantili olarak yapılmaktadır.

Bostancı Santral Servisi

Telefon santralleri kurum ve işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını karşılayan en önemli kalemlerden biridir. İletişim kesintiye uğraması işletmeleri dolaylı ve direkt olarak zarar uğratacağı gibi müşteri memnuniyeti açısından da iyi bir intiba bırakmaz. Bunun için almış olduğunuz santralle beraber hizmette satın almış olursunuz. Uzun vadede çözüm ortağı olabileceğiniz Yetkili Servisi seçmeniz önemlidir. Karel Bostancı Servisi olarak yetkili ve yetişmiş servis personelimizle işletmeler için profosyonel hizmet sunmaktayız. Garantili hizmet ve orjinal ürün desteği ile Bostancı Karel Servisini tercih etmeniz sizi kazançlı çıkaracaktır.

Karel Telefon Santralleri  Karel Ms26 Santral, Karel Ms26s Santral, Karel Ms26c Santral, Karel Ms38 Santral, Karel Ms38s Santral, Karel Ms38c Santral, Karel Ms48 Santral, Karel Ms48s Santral, Karel Ms48c Santral, Karel Ms48ip Santral, Karel Ms128 Santral, Karel Ms128s Santral, Karel Ds200s Santral, Karel DS200 Santral, Kurulumu, Montajı, Bakımı, Arızası, Tamiri için Bostancı Karel Santral Servisi ne başvurabilirsiniz.

Bostancı IP Santral Kurulumu

IP telefon santralları, geleneksel analog santralların yerini alan ses, görüntü ve veri iletişimini tek bir network üzerinde toplayan iletişim sistemidir. Esnek yapı, avantajlı donanım ve sistem özellikleri, tümleşik iletişim uygulamaları, kurulum yönetim ve bakım kolaylığı, iletişim güvenliği, uzak ofis uygulamaları, dect ve mobilite, ivr ses kayıt, çoklu yapı Karel ip santrallerin özelliklerinden bir kaçıdır.Karel ip santraller , karel analog santrallerden yapı ve bağlantı olarak farklıdır.ip santraller kurulum yapılırken bilgisayar ve network bilgisi gerektirir, ip santralin avantajlarını tam olarak kullanabilme ve iletişim problemleri yaşamama açısından uzman kişilerce kurulumunun yapılması gerekmektedir.Bostancı Karel Servisi olarak ip telefon santrallerinin kurulumu karel tarafından eğitimini almış uzman teknik ekibimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Bostancı Karel Santral Bakımı

Düzenli bakımı yapılan Telefon santrali uzun yıllar problemsiz çalışır. Zamanla kablolamadan kaynaklanan oksidasyon , çevrebirimlerinin kullanımdan kaynaklanan yorulmalar ve çevresel faktörlerden Telefon santraliniz arıza yapar. Bunun önüne geçmek için düzenli bakım yaptırmak gerekmektedir. Bostancı Karel Santral Servisi olarak uzman personelimizle iletişim sistemlerinize profosyonel bakım hizmeti sunmaktayız. Sizde ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak ve sorunsuz bir iletişim için Karel Bostancı servisi ni Tercih edebilirsiniz.

Karel PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme modülüdür. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda değişimi veya tamiri yapılır.Bostancı Karel Santral Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadır