Kurtköy Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Kurtköy Karel Santral servisi Hilal iletişim sistemleri olarak Kurtköy bölgesine karel santral ve çevrebirimleri satış , satış sonrası kurulum ve servis hizmetlerini uzman personellerimizle garantili olarak yapmaktayız.ip analog telefon santralleri, kamera ve güvenlik sistemleri, ip telefon ip dect sistemleri, network ve yapısal kabloma kurulum ve bakım hizmetleri alanında işletme ve kurumlara katma değerli çözüm üretmekteyiz.

Kurtköy Karel Servisi

Kurtköy Karel Servisi
Kurtköy Karel Santral Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi | Hilal İletişim Sistemleri
Adres : Güzelyalı Mah. Murat Reis Cad. No:30 / A Pendik
Tel : 0 216 392 34 34 — GSM : 0 541 392 34 34


Kurtköy Santral Kurulumu

Telefon santralinin uzun ömürlü ve sağlıklı çalışması açısından kablolama, montaj ve kurulumunun düzgün bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bağlantılarında yapılacak bir hata santralinize zarar verebilir. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmasına sebep olabilir.Karel Telefon Santralinizin bağlantısı yetkili servislerce kurulum yönergelerine uyarak yapılmalıdır.Montaj için uygun yer seçimi önemlidir.Direk güneş ışığına maruz kalacak bir yerde olamamalıdır.Yanma ve şok tehlikesinden korumak için tozdan, sudan ve nemden uzak olmalıdır.Hareketli yüzeylere ve ısıya maruz kalacak yerlere montajı yapılmamalıdır.Karel Santraliniz yüksek frekans yayan cihazlarla aynı odada olmamalıdır veya en az 3mt uzakta olmalıdır.Normal şebeke gerilimine bağlanmalıdır. Varsa toprak hattı ölçülerek bağlanmalı yoksa mutlaka toprak bağlantısı yapılmalıdır. Enerji kesintilerinde akü bağlantısı yapılmalıdır.Kutköy Karel Servisi olarak Telefon santralinizin kurulum ve montajını deneyimli teknik ekibimizle garantili olarak yapmaktayız.Telefon santralinizin uzun ömürlü ve problemsiz çalışması açısından bizi tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Kurtköy Karel Servisi

Kurtköy karel servisi olarak yetkili servis olmanın verdiği avantajlarla garantili servis hizmeti vermekteyiz.Karel telefon santralleri olan karel ms26, karel ms48, karel ms224, karel ms128 , karel ds200 ve karel ipg100, karel ipg500 telefon santralleri bakım onarım servis hizmetleri ve uygun fiyat satış garantili hizmet sunmaktayız.Arıza tesbit ve bakım onarım işlemlerinizde uzman personelimiz tarafından yerinde müdahale ve uzaktan destek ile yapılmaktadır.Arıza ihbarlarınızda ilk etapta telefon ile destek verilerek arızanın tesbiti ve giderilmesi sağlanmaktadır.Uzaktan destek ile arızanın giderilemediği durumlarda gerekli yedek santral ve kart desteği ile yerinde müdahale yapılarak iletişiminiz aksamadan bakım onarım yoluna gidilir.Programsal arızalarınızada uzaktan desteklerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Kurtköy Karel Santral Bakım Onarım

Telefon santrali ve çevre birimleri onarım gerektiren işlemleriniz de, arızanın kart veya santral de olması durumunda Kurtköy Karel servisi olarak tamiri ve onarımını karel tarafından garantili olarak yaptırmaktayız.Arızalı kart veya santral yerine konsinye kart veya santral takılarak arızalı parça tamir için alınır.Kontroller yapılan arızalı parça tamir fiyatı müşteri ile paylaşılır, müşteriye sürpriz fiyat çıkmasının önüne geçilmiş olur.Fiyatın kabul görmesi durumunda tamiri yapılan santral servis tarafından yerine takıllarak sistemin çalışması sağlanır. Bu işlemler esnasında Yetkili Servis olarak konsinye kart desteği ile iletişiminiz aksamadan problemin giderilmesi sağlanmış olur.Karel Santral Kurtköy servisi olarak tamiri ve onarımını yaptığımın karel santral ve çevrebirimleri 6 ay bakım onarım garantisi verilerek yapılır.

Karel PS02 Adaptör Tamir ve Değişim

Arıza yapan karel MS26 ve Karel MS38 telefon santrali PS02 adaptör tamirini uygun fiyat ve garantili olarak yapmaktayız.Bakım ve onarımını yaptığımız Karel PS02 santral adaptörünüz ilk günki performansı ve verimliliği ile çalışmaktadır.Karel Kurtköy servisi olarak müşterilerimize uygun fiyat ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

Karel Santral Programlama Kodları

Karel Telefon santralleri Karel MS26, Karel Ms38 Santral, Karel Ms48 santral , Karel ms128 ve Karel MS224 Telefon santralleri Programlama işlemleri sistem yetkili telefonu 11 veya kapasiteye göre 111 numaralı telefondan yapılmaktadır.Bütün santrallerde programlamaya giriş kodu 877777 dir.Bu kodlama her 3 dakikada bir tekrar girilmesi gerekmektedir.
Dışhat açma Kodu 89 Dışhat numarası 11
Aboneye dışarı arama yetkisi verilmesi 887 dahili numara 1(şehiriçi) , 2 ( şehirler arası), 3 ( milletler arası) arama yetkisi şeklinde verilir.

Kurtköy ip Santral Kurulumu

Kurtköy karel santral servisi olarak işletmenizin veya kurumunuzun ihtiyacına göre ip santral çözümleri ve ip telefon kurulum ve montajını yapmaktayız.Çoklu ofis uygulamaları Şubeler arası ücretsiz görüşme, iletişim sisteminin tek noktadan yönetilmesi voip gateway kurulumu gibi ihtiyaçlarınız uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Sorunsuz ve iletişimde kurumsal çözüm için Kurtköy karel santral servisi olarak bizi tercih edebilirsiniz.