Tuzla Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Tuzla Karel Santral Servisi olarak Tuzla ‘nın tüm bölgelerine, Aydınlı, Tepeören, Orhanlı, Akfırat Şifa Mahallesi, Çayırova karel ip ve analog telefon santralları satışı, servis ve kurulumu. Güvenlik kamera sistemleri,Network altyapı hizmetleri, akıllı bina sistemleri, yapısal kablolama, sanal santral uygulamaları gibi alanlarda işletme kurum ve kuruluşlara profosyonel çözüm üretmekteyiz.

Tuzla Karel Santral Yetkili servisi

Tuzla Karel Santral Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi

Hilal İletişim sistemleri

Tel : 0216 392 34 34
GSM: 0541 392 34 34


Tuzla Karel Santral Servis Hizmetleri

Telefon santrali altyapı ve kablolama hizmetleri,
Telefon santrali montaj ve kurulumu
Telefon santrali robot operatör seli yanıt sistemi kurulumu
Çağrı merkezi call center kurulumu
Dect sistemler ve mobilite
ip sistemler voip ve bulut santral
ip telefon santral kurulumu
ip telefon kurulumları
Voip sistemler şubeler arası iletişim sistemlerinin kurulumu
Demonte ve montaj işlemleri
Profosyonel santral seslendirme işlemleri.
Arıza tesbiti ve giderilmesi
Konsinye kart temini ve santralin kesintisiz iletişiminin sağlanması
Bilgisayar destekli uzaktan destek hizmetleri
Uygun telefon ve telsiz sistemler

Tuzla Karel Santral Tamir ve Bakım İşlemleri

Karel telefon santral ve santral çevrebirimleri tamir ve bakım hizmetleri Üretici karel tarafından garantili olarak yapılmaktadır.Arıza tesbiti yapılan ürünler ihtiyaç halinde yerine konsinye veya yedek kart takılarak yerinden sökülüp tamir için alınır.Bu esnada sisteminiz konsinye ürünlerle desteklendiği için iletişiminiz kesintiye uğramaz.Ön kontrolleri yapılan ürünler fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılır ve sürpriz fiyatla karşılaşma durumu olmaz. Tamir ve bakımı yapılan karel santral ve karel santral çevrebirimleri 6 ay garanti kapsamındadır. Bu süre zarfında aynı arızanın tekrarlaması durumunda garanti kapsamından ücretsiz olarak tamiri yapılır. Sürdürülebilir ve profosyonel çözümler için Tuzla Karel Santral Servisi olarak bizi arayabilirsiniz.

Tuzla Karel Telefon Santralleri Servis Hizmeti

Servis ve bakım hizmeti taleplerinizde teknik personelimiz tarafından şikayetleriniz dikkatli bir şekilde dinlenerek arızanın tesbit edilmesi sağlanır.Arızanın santral kaynaklımı veya çevresel faktörlerden mi kaynaklandığı tesbit edilir.Gerekli durumlarda uzaktan bağlantı veya yönlendirmelerimizle tesbit veya çözüm aranır. Çevresel faktörlerden kaynaklı arızalarda ( Telekom veya operatör arızalarında) Telekom arıza servisine veya operatör arıza servisine arıza kaydı bırakmanız istenir sonuca göre ihtiyaç halinde Teknik personelimiz taraından santral servis hizmeti verilir.Yerinde müdahale gerektiren durumlarda santral modelinize göre yedek ve konsinye malzemeler ile yerinde santral servis hizmeti verilerek Telefon Santrali Arıza sı giderilir.Tuzla karel santral servisi olarak konusunda uzman ve yetkili teknik ekibimizle Telefon santrali ve iletişim sistemlerinize profosyonel ve kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Tuzla Karel Telefon Santrali Montaj ve Kurulum

Telefon santralınızın uzun yıllar ve problemsiz çalışması için kurulumun yetkili ve uzman kişilerce yapılması önem arz etmektedir.Telefon santralinin kurulum ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Montaj ve kurulum kılavuzunda belirtilen yönergelere göre uygun bir şekilde yapılmalıdır.Yetkisi olmayan kişilerce yapılan montaj ve kurulumlar santrali garanti kapsamı dışında bırakabileceği gibi ileride de sürekli problem çıkarmasına sebep olabilir.Montaj yapılmadan önce uygun yer ve kablolama yapılması gerekmektedir.Direk güneş ışığına ve ısıya maruz kalacak yerde olmamalıdır.Nemden ve sudan uzak olmalıdır. Vibrasyon olmamalı tozdan uzak olmalı.Bağlı olacağı şebeke gerilimi standartlarda olmalı , toprak bağlantısı kontrol edilmeli yoksa toprak bağlantısı yapılmalıdır. Elektrik kesintilerinde çalışması için gerekiyorsa akü bağlanmalı. Tuzla Karel Servisi olarak Karel Santrallerinin montaj ve kurulumu uzman personellerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Tuzla Karel PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme parçasıdır.Telefon santralinin çalışması için gereken voltaj ve ring (zil çalması) voltajı üreten yedek parçadır. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda onarım veya değişimi yapılır.Tuzla Santral Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadır.