Pendik Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Karel Servis
Penik Karel Servisi

Pendik karel santral yetkili servisi Pendik ilçesi ve bölgelerinde Karel santral satışı ve satış sonrası hizmet vermektedir. istanbul genelinde üstlenmiş olduğu birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Özellikle Pendik ilçesi ve bölgelerinde karel santral teknik servisi olarak hızlı, kaliteli, ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermeyi kendine görev edinmiştir. Şirketimiz karel santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile acil olarak kısa zamanda çözmektedir

Pendik Karel Yetkili servisi

Pendik Karel Santral Servisi

Hilal İletişim Sistemleri

Tel: 0216 392 34 34

GSM: 0541 392 34 34

WhatsApp: 0555 668 6605


Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Pendik karel santral servisi sürekli yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Pendik ilçesinde Karel Santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Karel Santral ve çevrebirimlerini satın alırken teknik servis hizmeti satın aldığınızı unutmayın. Satış sonrası tam destek veren ve alanında uzmanlaşmış olan Pendik karel servisi ni tercih etmeniz işletmenizin faydasına olacaktır.

Pendik Karel Santral kurulumu

Şirketimiz öncelikle Karel MS26, Karel MS38, Karel MS48, Ms128 , DS200, IPG1000 ve IPG500 telefon santrallarının garantili kurulumunu yapmaktadır. Santralınızı bizden almamış olsanız bile santral kurulumunu Pendik karel santral servisine yaptırabilrisiniz.

Santral sistemleri tümleşik iletişim sistemleridir. Kurulmun yetkili ve konusunda uzman kişiler tarafından yapılması verimli kullanım açısından önem arz etmektedir. Sahada karşılaşılan arızaların çoğunluğu kurulumun hatalı yapılmasından kaynaklanmaktadır. Santral montaj ve kurulum yönergelerine uygun yapılması gerekmektedir. Yer seçimi , uygun kablolama ve tesisat, uygun elektrik ve topraklama gibi önemli hususlar bulunmaktadır. Pendikte telefon santrali kurulumu denince akla ilk gelen firmamız uzman personel ve orjinal ürünler ile garantili ve katmadeğerli hizmet vermektedir.

Pendik Karel Santral Tamiri

Servisimiz de karel ürünlerinin tamiri üretici olan karel tarfından yapılmaktadır. Arıza tesbiti yapılan santral ürünleri en kısa sürede tamir ve bakım için yerinden alınır. Bu esnada iletişimin sürekliliği için yerine konsinye veya yedek parça takılır. Ön kontrollerden sonra fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılır. Müşteri onayından sonra Karel Santralınız tamiri yapılarak yerine takılır. Bu yapılan işlemler yetkili servis olmanın sağladığı avantajlardan dolayı garantili olur. Aynı arızanın tekraralaması durumunda 6 ay boyunca Pendik Karel Santral Servisi tarafından garanti kapsamında ücretsiz olarak yapılır.

Karel PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme modülüdür. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda değişimi veya tamiri yapılır. Pendik Karel Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadır

Pendik Santral Servisi

Telefon santralleri kurum ve işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını karşılayan en önemli kalemlerden biridir. İletişim kesintiye uğraması işletmeleri dolaylı ve direkt olarak zarar uğratacağı gibi müşteri memnuniyeti açısından da iyi bir intiba bırakmaz. Bunun için almış olduğunuz santralle beraber hizmette satın almış olursunuz. Uzun vadede çözüm ortağı olabileceğiniz Yetkili Servisi seçmeniz önemlidir. Karel Pendik Servisi olarak yetkili ve yetişmiş servis personelimizle işletmeler için profosyonel hizmet sunmaktayız. Garantili hizmet ve orjinal ürün desteği ile Kadıköy Karel Servisini tercih etmeniz sizi kazançlı çıkaracaktır.

Karel Telefon Santralleri  Karel Ms26 Santral, Karel Ms26s Santral, Karel Ms26c Santral, Karel Ms38 Santral, Karel Ms38s Santral, Karel Ms38c Santral, Karel Ms48 Santral, Karel Ms48s Santral, Karel Ms48c Santral, Karel Ms48ip Santral, Karel Ms128 Santral, Karel Ms128s Santral, Karel Ds200s Santral, Karel DS200 Santral, Kurulumu, Montajı, Bakımı, Arızası, Tamiri için Pendik Karel Servisi ne başvurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 • Karel Santral Satışı ve Kurulumu
 • Altyapı kablolama ve sonlandırma
 • Ip santral kurulumu
 • Gateway ve ip telefon kurulumu
 • Sesli yanıt sistemeleri
 • Profpsyonel seslendirme kayıt
 • Dect sistem kurulumu
 • Yapısal kablolama Network sistemleri
 • Kamera güvenlik sistemleri
 • Patch panel kurulumu ve düzenlemesi
 • Bina haberleşme sistemleri
 • Keşif proje ve tekliflendirme.

Farkımız

 • Orjinal ve garantili ürün tedariği
 • Servis hizmetlerinde, kurulum ve montaj işlemlerinde hizmet garantisi.
 • 2 yıl ürün garantisi.
 • Tamir bakımı yapılan ürünlerde 6 ay bakım onarım garantisi.
 • Servis hizmetlerinde 3 ay servis garantisi.
 • Uzaktan destek ve servis hizmeti.
 • Yedek parça ve konsinye desteği.
 • Yerinde ve hızlı servis hizmeti.