Gebze Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Karel Servis

Gebze  Karel Telefon Santralleri Yetkili Servisi ve Yetkili Satıcı
Şirketimiz Karel telefon santralleri ve çevrebirimleri uygun fiyat garantili ürün tedariği, garantili servis be bakım hizmetleri.Telefon santral çevre birimleri, kamera ve güvenlik sistemleri, network ve yapısal kablolama hizmetleri,telefon santral seslendirme ve profosyonel kayıt hizmetleri, bina haberleşme ve akıllı bina sistemleri satış ve kurulumu alanlarında işletme kurum ve kuruluşlara profosyonel hizmet ve çözüm üretmektedir.


Gebze Karel Santral Servisi

Hilal İletişim Sistemleri

Tel : 0216 392 34 34

GSM. 0541 392 34 34

GSM: 0555 668 66 05


Gebze Karel Santral Kurulumu

Telefon santrali kurulumu yapılmadan önce kurulum yönergelerine uyulmalı uygun kablolama ve altyapı çalışması yapılmalıdır. İhtiyaç olması durumunda dağıtım kutusu ve kanal kullanılmasında fayda vardır. İleride doğabilecek iletişim sorunlarına karşı kablolama ve dağıtım kutusu gözardı edilememelidir.

Telefon santrali kurulumu mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. Karel Telefon santralinizin garanti kapsamı dışında kalmaması ve santral özelliklerinin eksiksiz olarak kullanılması açısından size fayda sağlayacaktır. Gebze karel santral olarak kurulumunu ve montajını yaptığımız karel MS26 Santral, Karel Ms38 Santral , MS48 Santral, Karel MS128 Santral, Karel MS224 Santral, Karel DS200 Santral , ipg500 ip santral,ipg1000 ip santral garantili olarak yapılmaktadır. Gebze de Santral kurulumu yaptıracağınız en iyi adres Karel Gebze Santral Servisi Olacaktır.

Gebze Karel Santral Servisi

Telefon santrallerinizin servis ve bakım hizmetleri sürekli kendini yetiştiren gelişime açık çözüm odaklı çalışan profosyonel teknik servis personellerimiz tarafından yapılmaktadır.Teknik servis ekibimiz sürekli karel tarafından yapılan eğitimlere düzenli olarak katılarak gerekli eğitimi ve sertifikasını almış personellerden oluşmaktadır. Yetişmiş ve yetkilendirilmiş personellerimizle Gebze Karel Santral Servisi Hizmeti vermekteyiz.
Arıza durumunda servis hizmeti taleplerinizde en kısa sürede müdahale edilir.Yerinde müdahalelerde arızanın santral ve çevrebirimlerinden kaynaklandığı durumlarda konsinye kart ve ikame santralle iletişiminiz kesintiye uğramadan çözüm üretilir.Arızalı santral veya kart tamir için alınır.Tamiri yapılan ürün 6 ay verilen hizmet ise 3 ay garanti kapsamındadır.
Santralinizin arızasının programsal olması durumunda uzaktan yönergelerle veya müdahale ile çözülür. Uzaktan müdahale bağlantı ve yönergelerle probleminizin çözümünde herhangi bir ücret talep edilmez.

Karel Yedek Parça

Karel Gebze Servisinden aldığınız hizmetler ile birlikte karel santral ve yedek parçaları orjinal ürün olmakla beraber garanti kapsamındadır.Karel Telefon Santralleri tamiri ve değişimi karel tarafından yapılmaktadır.Bu sebeple kullanılan yedek parça ve değişimler seri numarası ile işlenerek garanti verilmektedir.

Gebze IP Santral Kurulumu

IP telefon santralları, geleneksel analog santralların yerini alan ses, görüntü ve veri iletişimini tek bir network üzerinde toplayan iletişim sistemidir. Esnek yapı, avantajlı donanım ve sistem özellikleri, tümleşik iletişim uygulamaları, kurulum yönetim ve bakım kolaylığı, iletişim güvenliği, uzak ofis uygulamaları, dect ve mobilite, ivr ses kayıt, çoklu yapı Karel ip santrallerin özelliklerinden bir kaçıdır.Karel ip santraller , karel analog santrallerden yapı ve bağlantı olarak farklıdır.ip santraller kurulum yapılırken bilgisayar ve network bilgisi gerektirir, ip santralin avantajlarını tam olarak kullanabilme ve iletişim problemleri yaşamama açısından uzman kişilerce kurulumunun yapılması gerekmektedir.Gebze Karel Servisi olarak ip telefon santrallerinin kurulumu karel tarafından eğitimini almış uzman teknik ekibimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Karel PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme modülüdür. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda değişimi veya tamiri yapılır.Gebze Karel Santral Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadır