Kartal Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Karel Servis
Penik Karel Servisi

Kartal Karel Servisi

KartalKarel Santral Servisi, karel telefon santralleri uygun fiyat garantili satış servis ve bakım onarım hizmeti vermektedir. Yetkili ve konusunda uzman teknik ekibimizle iletişim alanında profosyonel çözümler üretmekteyiz.

Telefon santralları işletmeler için iletişim temel taşını oluşturur. Almış olduğunuz ürünle beraber hizmeti de satın almış olursunuz. Kartal karel servisi olarak bizi ayrıcalıklı kılan en büyük özelliğimiz orjinal ürün ve garantili hizmet vermemizdir. Satış ve satış sonrası hizmetler için yetkili servisten hizmet almak işletmenizin ve sizin faydasına olacaktır. Karel MS26, MS38, MS48, MS128, DS200, IPG1000, IPG500 telefon santrllarının kurulum ve servisinde katma değerli hizmet vermekteyiz. Telefon santralı kurulumu, network altyapı ve yapısal kablolama, güvenlik kamera sistemleri, bina haberleşme sistemleri gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Kartal Karel Servisi

Karel Kartal Yetkili Servisi

Hilal İletişim Sistemleri

Tel : 0216 392 34 34

GSM: 0541 392 34 34

WhatsApp: 0555 668 6605


Kartal Karel Santral Kurulumu

Karel santral sistemleri kurulumu yapılırken bazı hususlara dikkat edilmelidir. Santral modeline ve kapasitesine göre altyapı ve kablolama doğru yapılmalı gerekiyorsa kutu konulmalıdır. Santralın kurulum yönergelerinde yazdığı şartlara uyularak yapılmalıdır. Nemden tozdan ve ıslak ortamdan uzak olmalı, vibrasyona maruz kalmamalı. Sıcak ve direk güneş alacak bir yerde olamamalı. Şebeke gerilimi standartlarda olmalı toprak bağlantısı yapılmalıdır.

Santralınızın daha verimli ve uzun ömürlü kullanımı için yetkili kişiler tarafından yapılması faydanıza olacaktır. Yetkili servis olarak karel santral kurulumları standartlara uygun ve garantili olarak yapılır. Müşterinin taleplerine göre programlama yapılır ve montaj şablonu oluşturulur. Gerekli bilgilendirme ve varsa teknik personel eğitimi verilerek iş teslim edilir. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmaması için santal montaj ve kurulumlarınızı Kartal Karel Santal servisine yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kartal Karel Santral Bakım Onarım

Karel telefon santrallarının daha verimli ve uzun süreler problemsiz kullanımı için periodik bakım yaptırılmanı tavsiye ederiz. Sürekli çalışması, çevresel faktörler ve çevrebirimlerinde medana gelen deformasyonlardan dolayı santral arıza yapma ihtimali artar. Buda iletişiminizde kopma ve sorunlar yaşamanıza sebebiyet verir. Bunun önüne geçmek için yetkili servis ve yetkili personeller tarafından bakım yapılması gerekmektedir.

Karel telefon santralları onarım işlemleri karel tarafından yapılmaktadır. Arızası tesbit edilen santral veya santral kartları tamiri yapılacak ise yerinden alınıp karel e gönderilir. Bu esnada iletişminizin kopmaması ve sisteminizin çalışması için yerine konsinye veya ikame ürün takılır. Karel Kartal servisi olarak sürekli konsinye ve yedek malzeme bulundurmaktayız. Ön kontrolleri yapılan ürünler tamir bedelleri müşteri ile paylaşılarak onay alınır. Bu vesile ile sürpriz fiyatla karşılaşmazsınız. Onay alınıp tamiri yapılan ürünler takrar yerlerine monte edilerek işlem sonlandırılır. Bu yapılan işlemler garantili olup aynı arızanın tekrarlaması durumunda Kartal Karel Santral servisi tarafından 6 ay boyunca ücretsiz yapılır.

Kartal Karel Santral Servisi

Telefon santral servis taleplerinizde tekinik ekibimiz sizinle iletişime geçerek arızanın tanımını ve çözüm yolunu arar. Programsal problemlerinizde uzaktan destek ile arızanın giderilmesi sağlanır. Yerinde servis gerektiren durumlarda servis kaydı oluşturularak en hızlı şekilde yerinde servis hizmeti verilir. Tesisat problemlerinizde kablo tesisat işlemlerinizde uzman ekibimiz tarafında yapılmaktadır.

Yetkili servis olmanın verdiği avantajlarla sürekli yedekparça ve donanımlarla yerinde hizmet verilerek hızlı bir şekilde arızalarınız çözüme kavuşturulur. Kartal karel santral servisi olarak verdiğimiz servis hizmeti 3 ay kartal karel servisi tarafından garantilidir.

Karel PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme modülüdür. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda değişimi veya tamiri yapılır.Kartal Karel Santral Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadır

Kartal IP Santral Kurulumu

IP telefon santralları, geleneksel analog santralların yerini alan ses, görüntü ve veri iletişimini tek bir network üzerinde toplayan iletişim sistemidir. Esnek yapı, avantajlı donanım ve sistem özellikleri, tümleşik iletişim uygulamaları, kurulum yönetim ve bakım kolaylığı, iletişim güvenliği, uzak ofis uygulamaları, dect ve mobilite, ivr ses kayıt, çoklu yapı Karel ip santrallerin özelliklerinden bir kaçıdır.Karel ip santraller , karel analog santrallerden yapı ve bağlantı olarak farklıdır.ip santraller kurulum yapılırken bilgisayar ve network bilgisi gerektirir, ip santralin avantajlarını tam olarak kullanabilme ve iletişim problemleri yaşamama açısından uzman kişilerce kurulumunun yapılması gerekmektedir.Kartal Karel Servisi olarak ip telefon santrallerinin kurulumu karel tarafından eğitimini almış uzman teknik ekibimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.