Göztepe Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Karel Servis

Göztepe  Karel Telefon Santralleri Yetkili Servisi ve Karel Santral Yetkili Bayi.

Karel Telefon santralleri Göztepe servisi olarak bakım onarım ve servis hizmetleri
Telefon santralleri ,ip santraller, ip network ürünleri, telefon makinaları, faks cihazları, güvenlik ve kamera sistemleri,Telefon santral çevrebirimleri, operatör telefonları, robot sesli yanıt sistemi satış, kurulum ve bakım hizmetleri vermeketeyiz.
GÖZTEPE KAREL SANTRAL SERVİSİ

Hilal İletişim Sistemleri
Karel Yetkili Servis ve Yetkili Bayi
Tel :0216 392 34 34
Faks :0216 494 0390
Gsm :0541 392 34 34

Uzun yıllar iletişim sektöründe hizmet etmiş ve kendini geliştirmiş bir firma olarak yetkili ve sorumluluk sahibi personelimiz le göztepe kadıköy bostancı istanbul anadolu yakası  bölgesine de hizmet vermekteyiz.Kısaca destek verdiğimiz ürün ve hizmetleri.
Telefon santralleri  ve çevrebirimleri satışı,
Telefon santrallerinin garantili kurulumu ve programlanması.
Telefon santraleri arıza tesbiti ve bakımı

 • SERVİS HİZMETLERİ
  Servis talebinde bulunduğunuz da, O anda veya daha sonra sizi arayarak yetkili servis personelimiz tarafından arızanın tesbiti yapılmaya çalışılır, arıza uzaktan programlama ile giderilebilecek bir problem ise uzaktan programlama ve ya telefonda sizi yönlendirmesi ile arızanın  giderilmesine çalışılır.
  Arızanın yerinde müdahalesi gerekiyor ise servis programına alınarak en kısa sürede müdahale edilir. Tekrar aynı arızanın nüksetmemesi için arızanın ilk önce kaynağı tesbit edilir, gerekli parça ve konsinye kart desteği ile sistem kesintiye uğramadan çalışması sağlanarak arıza giderilir.
 • KONSİNYE KART DESTEĞİ
  Telefon santralinde kart veya parça değişimlerinde sisteminize geçici ikame kart takılarak arızalı parçanın veya kartın değişimi yapılır.Arızalı kart KAREL merkeze gönderilerek tamiri yapılır ve tekrar santralinize takılır. Bu şekilde sisteminiz kesintiye uğramadan çalışmaya devam eder.
 • MONTAJ ve KURULUM
  İşletmenize uygun kapasite ve özelliklerde almış olduğunuz telefon santrali garantili bir şekilde montajı ve kurulumu yapılır.Karel Montaj ve Kurulum prosüdürlerine uygun montajı yapılır.
  Telefon santralini başka bir yerden temin etmiş olsanız veya yer değişimlerinde kurulum talep edebilirsiniz.